Zajímavé odkazy, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Informace, počítače a internet

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: ú, F, Městské a obecní prapory obcí ČR, linky, Game of chance, odkazy, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky a kliparty zdarma, Celebrity Eri Aikawa, počítače, odkaz, cestování, Staré hry online

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, jak převést, v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak přehrát soubory následujících typů: systémové soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, internet a web, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, weby, Velikonoční textová blahopřání, hyperlinky, Nej hry online, Online vánoční magazín, Neoficiální stránky o městu Plzeň, webovky, pro dospělé, URL

Nej hry online

Zapařte si nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Střílečky, Závodní a podobně.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Adventury, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, online html5 hry, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana apod.

Síť, počítače a internet

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Spisovatel, Zavražděn, Upálen, Skladatel, Protektorát, Masový vrah, Normalizace, Překladatel, Žijící, Romantismus, Hokej, Československo, Starověký Egypt, Ekonom, Brno, Dramatik, Florida Panthers, Habsburkové, Voják, NHL, Vládce, Olympijský vítěz, Poslanec, Zpěvačky, ČSSD, Washington Capitals, Boston Bruins, Náboženství, Slovák, Vojáci, Philadelphia Flyers, Zpěvačka, Herec, Sci-fi, Sebevražda, KHL apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Webové online testy zdarma, školství, Sexy Angelina Jolie, kuriozity, Online životopisy, biografie, Nejhranější hry online, Cestovatelské tipy na cesty, pro děti, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Přehled formátů souborů, zábava

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, země EU apod.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Ohio, Aljaška, Nevada, Missouri, Kentucky, Connecticut, Florida, Virginie, Wisconsin, Louisiana, Washington, Illinois, Alabama, Severní Karolína, Jižní Karolína, Delaware, Pensylvánie, New Jersey, Kansas, Wyoming, Idaho, Vermont, Mississippi, Arkansas, Texas atd.

Náš tip, počítače a internet

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Drážďany, Láska nebeská, Špalda, Papírový vánoční stromek, Vánoční světýlka, Jídlo, Brno, Schleich, Vánoce, Lego, Ježíšek, Vánoční filmy, Anglicky, Wallpaper, Kapr, bezlepkové cukroví, Jmenovka, Pastýř, Filmy, Kinder, Linux, Brambořík, Recepty, K Tisku, Osvětlení, Jarmark, Přání, Film, Adventní věnec, Francouzsky, Vánoční ozdoby apod.

Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, černý humor, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Windows, O ekonomech, O ženách, O škole, Frky ze života, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, displej, počítač, mobilní telefon, notebook, smartphone, PC, obrazovka počítače, phablet, mobil, monitor a pro operační systémy Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Android, FreeBSD, Java ME, Windows 7, Slackware, macOS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8. Wallpapers na plochu počítače z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, zvířata, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, free wallpapers, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, květiny, sportovní wallpapery, fraktály, Formule 1. Dostupné rozměry 1920x1080, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1080x1920, 854x480, 4800x1200, 2160x3840, 1152x768, 1920x1440, 360x760, 1600x900, 1280x854, 1600x2560, 1600x900, 2560x1600, 3200x1800 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Databáze osobností Kdo je to?, Adventní magazín, Velikonoční wallpaper s beránkem, Přehled vlajek USA, internetové stránky, zdroje informací, Wallpapers na plochu hry, tipy, Hry pro kluky, Super online hry zdarma

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

úsloví, aforismy, moudrosti, moudra, motta, bonmoty, přísloví

Citáty slavných, úsloví, aforismy, moudrosti, moudra, motta, bonmoty, přísloví, . Naleznete zde hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o člověku od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zadarmo, multimédia, Vlajky spojených států amerických, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, zdarma, humor, F, Prapory regionů a království, doporučujeme, F, Omaha Hold’em poker, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen
Obrázek Jóga
Tipy na užitečné weby
Biografie, životopis Kelly Clarkson
Prodej, inzerce, bazar
Linky na partnerské weby
Chelsea FC sepak bola
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Il Liverpool Football Club
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k jmeninám
Tapety na plochu psi
Odkazy na užitečné webové stránky
Hong Kong
Sexy Amanda Bynes

Děkujeme vám za vaši návštěvu.