Naše tipy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro PC, notebook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, displej, ultrabook, mobil, tablet, smartphone, phablet a pro operační systémy Windows 98, OSX, Windows XP, Windows Server 2012, Windows Me, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Chrome OS, Linux Ubuntu, Lubuntu, macOS. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, voda a bubliny, auta, sportovní pozadí, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, budovy a stavby, rostliny. Stahujte ve velikostech 1024x768, 412x846, 320x568, 375x667, 800x600, 768x1024, 393x786, 1152x864, 1366x1024, 1280x800, 1280x768, 1536x864, 360x640, 1920x1440, 2048x1536, 1152x768 atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Egypt, Čech, Malíř, Kladno, Rakousko-Uhersko, Itálie, Vojevůdce, Hejtmani, Slovenští prezidenti, Renesance, Zlatý slavík, Vůdce, Hudba, Prezidenti, Mluvčí, Američan, Vládce, Závodník, Orlík, Historik, NHL, Prezident, Dramatik, Vražedkyně, Skladatel, Zpěvačky, Němci, Slovák, Američané, Pedagog, Atentát, Právník, Hokejisté, Herec, Prezident USA apod.

Klíčová slova: humor, Kliparty zdarma ke stažení, webové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Celebrita Natalia Oreiro, Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky amerických států USA, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Tapety do mobilu, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Oddechové, Logické, Pro dívky, Strategie a podobně.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Adventury, Akční hry, Závody aut, Logické hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Střílečky, Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Internet, síť, důležité informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, měny, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:weby, tipy, odkazy, Super online flash hry, Přání, blahopřání, přáníčka k jmeninám, internet, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky na PC ke stažení, Uma Thurman fotky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, Superhry a hry online zdarma

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, stavby, zelenina, Vánoce a Advent, halloween, ženy a dívky, nápoje, hudba, rostliny, ptáci, ovoce, květiny, mapy, láska, auta, věda, muži, náboženství, symboly, sport atd.

World wide web, internet, důležité informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, jak přehrát soubory těchto typů: internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

černý humor, ftipy, frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, ftipy, frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Němcích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ekonomech apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Wallpapery do mobilu, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Celebrity Matsushima Nanako, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Vše o Vánocích, Vlajky, flags, cestování, zajímavosti, Online testy a kvízy zdarma, pro děti

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, jak importovat soubory následujících typů: konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, grafiku, video soubory, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, dokumenty apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Síť, důležité informace

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Fóry, fórky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, vtípky

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O manželství, O gayích a homosexuálech, O mužích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O důchodcích, O škole, O ženách, Vtipy o doktorech apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online vánoční webzine, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, Nejlepší tapety na plochu zdarma, volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Charlize Theron, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky vlajek států světa

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční prostírání, Vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Vosí hnízda, Drážďany, Sněhulák, Cesmína, Šišky, Štědrý den, Písnička, Václavské náměstí, Jesličky, Ježíšek, SMS, Vykrajovátka, Staroměstské náměstí, Kapr, Přání, Jídlo, Plocha, Ohňostroj, Advent, Wallpaper, Anděl, Svíčky, Obrazovka, Pozadí, Tablet, Popelka, Monitor, bezlepkové cukroví apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Tapety do mobilu - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. můžete využít v ultrabook, phablet, notebook, displej, mobil, monitor, mobilní telefon, PC, smartphone, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 95, macOS, Linux Mint, Java ME, BlackBerry OS, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Mac. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, psi a štěňátka, příroda, krajina, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, auta, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, zvířata, motorky, motocykly, letadla, rostliny, sportovní pozadí, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 360x720, 1200x1920, 1680x1050, 1280x768, 2048x1080, 1440x960, 1280x1024, 2560x1440, 375x667, 1366x1024, 375x812, 1920x1200, 1440x900, 1152x864 atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Informace, důležité informace

Klíčová slova: zdarma, Biografie známých osobností, info, URL, hyperlinky, Obrázky a kliparty pro Office, webovky, č, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, F, Dopravní značení, Obrázek Femme fatale, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Už se stmívá: Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Norway
Omalovánky zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Celebrita Gisele Bündchen
Omalovánky k vytištění pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Tým NHL New York Islanders
Tipy na zajímavé weby
Best web page
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vymalovánky k tisku
Obrázek Zdravotní sestra
Partnerské internetové stránky
Kubovy osobní stránky o cestování
Natalie Portman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.