Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, webové stránky, tipy, Stručný encyklopedický slovník, Desktop computer wallpapers, Adventní magazín, školství, pro dospělé, Grenada, počítače, Obrázky a kliparty zdarma, V, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, nástroje, zkratky, jídlo, filozofie, ekonomie a ekonomika, materiály, matematika, různé, stavebnictví, zločin a právo, hardware, latina, sport, rostliny, fyzika, náboženství a křesťanství, počítače, internet, politika, software, nemoce, kultura, nápoje atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Webové online testy zdarma

Doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Moudrosti, bonmoty, rčení, úsloví, motta, přísloví, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, bonmoty, rčení, úsloví, motta, přísloví, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o životě, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o manželství od různých známých osobností.

Keywords:M, internetové stránky, odkazy, zajímavosti, Biografie, životopis Amy Weber, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, pro děti, European Union, M, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Vtipy, anekdoty, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, černý humor, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit následující typy souborů: komprimace dat, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, internet a web, grafiku, písma, fonty, dokumenty apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Nej hry online

Běžte na nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Barbie hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Auta a závodní, Deskovky, Střílecí hry, Hannah Montana, Adventury, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Full HD pozadí ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky mnoha hezkých sexy žen., V, Full HD wallpapers na PC, Webové online testy zdarma, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, odkaz, Online adventní magazín, doporučujeme, Vlajky států obrázků

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Gymnasté, Zpěvačky, Fotograf, První republika, Vojáci, Čeští králové, Teolog, Novinář, Ministr zahraničí, Pop, Masový vrah, Francie, Romantismus, Američané, HIV pozitivní, Ministři, Válka, Zpěvák, Český slavík, Protektorát, Rakušan, Dramatik, Husité, Dabérka, Mim, Generalissimus, Upálen, Stoletá válka, Egypt, Češi, Sebevražda, Zavražděn, Starověký Egypt, Básník apod.

Klíčová slova: info, Vlajky jednotlivých států USA, Prapory regionů a království, Kubíkova originální osobní stránka, cestování, humor, webovky, Narozeninová přáníčka, texty a obrázky, zdroje informací, č, zábava

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro displej, phablet, ultrabook, tablet, počítač, smartphone, PC, notebook, mobil, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, macOS, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10, OSX, Chrome OS, FreeBSD, Slackware, Java ME, Mac. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, velkoměsta a noční život, Formule 1, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, flóra, stromy, zvířata, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 4800x1200, 2048x1536, 1366x1024, 3200x1200, 2560x1600, 1600x900, 1280x800, 1920x1200, 360x760, 1024x600, 750x1334, 1152x864, 1080x1920, 2048x1080, 1920x1440, 375x667 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Střílečky, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Závodní, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Strategie, Klasické a podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, symboly, zvířata, Vánoce a Advent, náboženství, rostliny, stavby, věda, halloween, ptáci, nápoje, hudba, auta, láska, zelenina, hmyz, sport, ženy a dívky, jídlo a nápoje, přístroje, dopravní prostředky, mapy, ovoce atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, stavebnictví, internet, různé, příroda, český jazyk, věda, latina, matematika, hardware, nástroje, psychologie, kultura, cestování, zločin a právo, náboženství a křesťanství, literatura, zkratky, lékařství a medicína, chemie, politika, účetnictví, filozofie, školství atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: hyperlinky, výukové pomůcky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo, V, Lesotho, kuriozity, Státy a jejich prapory, Wallpapers na PC ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma, URL, SMS přání k svátku podle jmen, obrázková přáníčka ke stažení, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Box: O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Další odkazy:

Online hry zdarma
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka zdarma
Celebrita Amy Weber
Odkazy na zajímavé weby
Vlajky, flags
Doporučené odkazy
Nádherná Avril Lavigne
Tipy na zajímavé weby
Programování, cyklistika, cestování
Celebrita Brooke Shields
Tipy na užitečné weby
LArsenal Football England
Lionel Messi fotbalista

Děkujeme vám za vaši návštěvu.