Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Střílečky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Oddechové, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky a podobně.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Bojové hry, Pro dívky, Adventury, Akční hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Závody aut a tak dále.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: F, humor, Free game online hry, webovky, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, weby, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, pro děti, Sexy Ashanti, č, Členské země americké federace, pro dospělé, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Generalissimus, Francie, Svatý, ČSSD, Nobelova cena, Sochař, Pop, Válka, Egypt, Čeští králové, Protektorát, Vládce, Hokejisté, Renesance, Diplomat, Žhavé výstřely, Kladno, Překladatel, Charta 77, Hokej, Exilový prezident, Habsburkové, Filozof, Lord, Francouz, Dallas Stars, Scénárista, Pittsburgh Penguins, Hudebnice, AIDS, Sebevražda, Ital, Císař, Poslanec, Textařka, Komunisté apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Keywords:Obrázky na PC ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, linky, Státní prapory zemí světa, Tým NHL Carolina Hurricanes, odkaz, zdarma, webové stránky, Pink celebrity, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší školní testy a kvízy, Online hry pro děti zdarma

Full HD pozadí na PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v PC, notebook, displej, smartphone, tablet, mobilní telefon, ultrabook, monitor, phablet, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows XP, OSX, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Chrome OS. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, letadla, auta, květiny, kytky, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, dopravní prostředky, voda a bubliny, operační systémy, Windows, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, noční města, rostliny, hry a herní wallpapery, budovy a stavby. Vyberte si rozměr z 360x720, 1920x1200, 640x480, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1024x600, 1366x1024, 1440x960, 800x1280, 1440x2560, 393x786, 1280x768, 1200x1920, 1280x800, 320x568 atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Dopravní značení, R, Stručný encyklopedický slovník, Gratulace, přáníčka zdarma ke stažení, zeměpis, hyperlinky, kuriozity, Obrázek Policistka, tipy, cestování, Vlajky jednotlivých států USA, Super free web games zdarma

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Samolepky, Vídeňský punč, Silvestr, Tablet, Pozadí, Atmosféra, Adventní věnec, Anglicky, Keramický adventní věnec, Písnička, Perníčky, Film, Jezulátko, Láska nebeská, Filmy, Štóla, Plzeň, Brno, Omalovánky, Vánoční ubrusy, LED svíčky, Linux, Husarské knoflíky, Štědrý večer, Vánoční svícen, Adventní kalendář, Vánoční filmy, Pokrmy, Monitor, Brambořík, PF apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, cestování, materiály, stavebnictví, počítače, věda, psychologie, technika, různé, rostliny, účetnictví, latina, nemoce, literatura, nástroje, politika, lékařství a medicína, matematika, nápoje, příroda, náboženství a křesťanství, fyzika, školství, sport atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam vlajek měst České republiky, školství, Omalovánky pro děti, multimédia, URL, M, Indonéská Jakarta, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, počítače, zadarmo

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Vlajky zemí světa, výukové pomůcky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značky, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, zábava, zajímavosti, Vánoční web, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, A, doporučujeme, Digitální počítačové hry, herní konzole, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Křesťanské omalovánky k tisku
Pojem Paškál
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Státní vlajky států světa
Online hry zdarma
Partnerské internetové stránky
Puzzle online
Tipy na užitečné weby
HTML5 Browserspiel
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Lionel Messi argentínsky futbalista
Athletic Bilbao club
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení
Biografie Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.