Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, stavby, nástroje a přístroje, květiny, náboženství, dopravní prostředky, sport, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, zelenina, ženy a dívky, rostliny, hmyz, auta, ptáci, nápoje, láska, smajlíci a emotikony, zvířata, jídlo a nápoje, přístroje, osobnosti a lidé atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zajímavosti, cestování, odkaz, Staré hry online, Celebrita Holly Valance, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky na PC ke stažení, V, Celebrita Julia Stiles, H, Dopravní značky, Kliparty pro dokumenty, Free game online hry

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Informace, cestování, hry, zábava

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Idaho, Missouri, Rhode Island, Maine, Kalifornie, Texas, Tennessee, Georgie, Delaware, Utah, Maryland, Wyoming, Nové Mexiko, Wisconsin, Colorado, Indiana, Nebraska, Severní Dakota, New York, Massachusetts, Connecticut, Vermont, Severní Karolína, Michigan, Virginie atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, písma, fonty, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, dokumenty, internet a web, grafiku, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Keywords:zdroje informací, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, školství, Biografie Ashlee Simpson, Dopravní značky, tipy, Přehled vlajek USA, Poker Kartenspielen, zadarmo, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Hlášky, aforismy, výroky, bonmoty, úsloví, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, Hlášky, aforismy, výroky, bonmoty, úsloví, myšlenky, motta, z kategorií citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o manželství od různých známých osobností.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Auta a závodní, Omalovánky, online html5 hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: zeměpis, linky, humor, Sexy Laetitia Casta, zdarma, Prapory českých měst, pro děti, Canada Flag, doporučujeme, hyperlinky, V, webovky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, nadpřirozené osoby, mytologie, záliby a hobby, křesťanství, filozofie, psychologie, historie, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, zločin a právo, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci a umění, věda, poruchy, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, profese a zaměstnání, politici, sportovci a sportovkyně atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Síť, cestování, hry, zábava

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atmosféra, Plocha, SMS, Silvestr, Vánoční svícen, Adventní věnec, Slámový adventní věnec, Santa Claus, Vánoční koule, Tiskárna, Koledy, Brambořík, Nový rok, Štědrý večer, Špalda, Anděl, Vánoční svařák, Adventní neděle, Francouzsky, Vánoční pozadí, PF, Štóla, Recepty, Košíčky, Neviňátko, Vánoční ubrusy, Osvětlení, Samolepky, Rumové řezy, Adventní kalendář, Anglicky apod.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, čím zobrazit, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit soubory následujících typů: systémové soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, internet a web, koncovky souborů, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, dokumenty apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Sportovní, Logické, Střílečky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Super online kvízy, Online hry pro děti zdarma, Ali Landry celebrity, internet, Biografie známých osobností, Online hry pro děti zdarma, Nikki Cox, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie slavných osobností, info

Vtipné texty, vtípky, kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, vtípky, kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O škole, O ženách, Frky ze života, O důchodcích, O manželství, O Somálcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční světýlka, Vánoční trhy, Pozadí, Tablet, Tisk, Obrazovka, Adventní svícen, LED svíčky, Papírové ozdoby, Koleda, Šišky, Desktop, Advent, Atmosféra, Kapr, Husarské knoflíky, Monitor, Blahopřání, Lindt, SMS, Vosí hnízda, Anděl, Lego, Neviňátko, Tapeta, Dárky, Štědrý den, Štědrý večer, Přáníčko, Vídeň, Sněhová vločka apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Prapory regionů a království, výukové pomůcky, volný čas, počítače, Wallpapers na plochu Vánoce, V, Vlajky zemí světa, internetové stránky, URL, Pozadí na plochu počítače, Wallpapers na plochu PC, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Amy Weber celebrity
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Fotbalista Fernando Torres
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Naše tipy na užitečné weby
Best web page
Zajímavé internetové odkazy
Regionální vlajky
Tipy na Partnerské weby
Poker card game
Smuteční kondolence
Tipy na užitečné weby
Tara Reid
Celebrita Amy Weber

Děkujeme vám za vaši návštěvu.