Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace pro děti, studenty i dospělé

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromek, Vosí hnízda, Nový rok, Vánoční prostírání, Vánoční svíčky, Láska nebeská, Anglicky, Písnička, Německy, Vánoční filmy, Vídeňský punč, Striezelmarkt, LED svíčky, Jedle, Kameňák, Slámový adventní věnec, Windows, Skleněné ozdoby, Monitor, Špalda, Svíčky, Vánoční ozdoby, Ježíšek, Ježíš Kristus, bezlepkové cukroví, Vánoční koledy, Sněhulák, Neviňátko, Jarmark, Patchwork, Plzeň apod.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit soubory těchto typů: internet a web, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů, grafiku, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: školství, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, linky, Livre de coloriage, zeměpis, multimédia, Vše o Vánocích, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší online, Super online hry zdarma, Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Jižní Dakota, Kansas, Kentucky, Colorado, New Jersey, Západní Virginie, New Hampshire, Idaho, Oregon, Ohio, New York, Florida, Jižní Karolína, Texas, Nevada, Michigan, Montana, Oklahoma, Maryland, Minnesota, Nové Mexiko, Wyoming, Vermont, Connecticut, Illinois atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Keywords:weby, pro dospělé, internetové stránky, Full HD pozadí na PC, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, kuriozity, zdroje informací, počítače, Kazakhstan, Tapety na plochu počítače, Online web Hry zdarma bez registrace, Full HD wallpapers na PC

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Ftipy, anekdoty, vtípky, frky, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, vtípky, frky, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, černý humor, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poslanec, Křesťanství, Politik, Náboženství, Charta 77, Manýrismus, Pittsburgh Penguins, Scénárista, Vůdce, Prezidenti USA, Esejista, Spisovatel, Režisér, Masový vrah, Mluvčí, New Jersey Devils, Zpěvačka, Habsburkové, ČSSD, Egypt, KHL, Textařka, Podnikatel, Trenérka, Slovák, Válka, Stoletá válka, Češi, Ministr, Američan, Český slavík, Rétorika, Druhá světová válka, Hudebnice, Gymnasté, Itálie apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako ekonomie a ekonomika, jídlo, latina, cestování, stavebnictví, rostliny, kultura, školství, technika, zkratky, literatura, internet, psychologie, sport, bankovnictví, příroda, filozofie, nápoje, náboženství a křesťanství, zločin a právo, český jazyk, nemoce, fyzika, počítače atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, obecné zkratky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Ilustrační obrázky, Online hry pro děti zdarma, Sexy Naomi Campbell, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Staré hry online, Vymalovánky k tisku, Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Přehled států světa a jejich vlajek

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, jak převést, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční světýlka, Papírové ozdoby, Vídeňský punč, Německy, Historické ozdoby, Strom, Vánoční stromek, Nový rok, Jmenovky, Svíčky, PF, Kapr, Vídeň, K Vytištění, Kameňák, Text, Jingle Bells, Anglicky, Bramborový salát, Sněhová vločka, Staroměstské náměstí, Bůh, Vykrajovátka, Popelka, Tiskárna, Blahopřání, Filmy, Santa, Keramický adventní věnec, Skleněné ozdoby, Vánoční dekorace apod.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro tablet, monitor, PC, phablet, notebook, počítač, displej, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Apple iOS (iPhone), macOS, BlackBerry OS, Android, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Chrome OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, nature - příroda, Rally, závody aut, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, květiny, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 800x600, 2560x1440, 1600x2560, 1920x1280, 1440x900, 1600x900, HD 1280x720, 360x640, 1440x2560, 2560x2048, 412x846, 1536x2560 atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, auta, láska, věda, květiny, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, hmyz, halloween, jídlo a nápoje, ovoce, zelenina, muži, sport, osobnosti a lidé, ženy a dívky, ptáci, rostliny, smajlíci a emotikony, hudba, symboly, mapy atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Full HD wallpapers na PC - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro notebook, PC, monitor, ultrabook, phablet, tablet, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows XP, Linux Fedora, Windows NT, Windows 7, SUSE Linux, FreeBSD. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, noční města, Roztomilá zvířátka, rostliny, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, motorky, motocykly, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, zvířata, operační systémy, Windows, příroda, krajina, voda a bubliny, letadla, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1152x768, 1280x960, 1080x1800, 1280x800, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 360x640, 2048x1536, 1920x1440, 800x600, 750x1334, 1152x1920, 2560x2048, 1280x768, 1152x864 atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Dopravní značení, Dopravní značení, Životopisy slavných osobností, Wallpapery, omalovánky, spoření, tipy, F, hyperlinky, Mariah Carey, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, humor

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, jak převést, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční světýlka, Papírové ozdoby, Vídeňský punč, Německy, Historické ozdoby, Strom, Vánoční stromek, Nový rok, Jmenovky, Svíčky, PF, Kapr, Vídeň, K Vytištění, Kameňák, Text, Jingle Bells, Anglicky, Bramborový salát, Sněhová vločka, Staroměstské náměstí, Bůh, Vykrajovátka, Popelka, Tiskárna, Blahopřání, Filmy, Santa, Keramický adventní věnec, Skleněné ozdoby, Vánoční dekorace apod.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro tablet, monitor, PC, phablet, notebook, počítač, displej, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Apple iOS (iPhone), macOS, BlackBerry OS, Android, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Chrome OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, nature - příroda, Rally, závody aut, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, květiny, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 800x600, 2560x1440, 1600x2560, 1920x1280, 1440x900, 1600x900, HD 1280x720, 360x640, 1440x2560, 2560x2048, 412x846, 1536x2560 atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . Naleznete zde Závody aut, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Pro dívky, Akční hry, Strategie, Hry pro děti, Sportovní hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Adventury, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Frky, vtipy, kameňáky, fóry, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipy, kameňáky, fóry, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, kameňáky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Středočeský kraj apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Přehled vlajek USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory českých měst, Pink, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Seznam přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín, zdarma, Kate Hudson, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Manchester United F.C.
Odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu příroda
Odkazy na partnerské weby
Cristiano Ronaldo
Tipy na zajímavé weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Těhotenství
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.