Zajímavé odkazy, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro obrazovka počítače, ultrabook, mobil, počítač, notebook, phablet, PC, tablet, monitor, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, SUSE Linux, Android, Windows 95, Windows 7, Windows NT, Mac, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Red Hat Linux. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, auta, voda a bubliny, rostliny, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1680x1050, 1280x960, 1152x1920, 1536x864, Full HD 1080x1920, 393x786, 750x1334, 1536x2048, 1600x1200, 2560x1440, 360x720, 1600x900, 1440x2560, 1440x900, 1152x768, 800x600 atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Informace, informace a zábava

Fóry, ftipy, frky, vtipy, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, ftipy, frky, vtipy, vtipné texty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O škole, O ekonomech, Frky ze života, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O zvířátkách, O Němcích, O důchodcích, O manželství, Vtipné hádanky apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: internet, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled vlajek USA, Vánoční cukroví linecká kolečka, Adventní magazín, Staré hry online, zdarma, Sněhová vločka, hyperlinky, Státní prapory států světa, zdroje informací, Wallpapers na plochu počítače

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Ftipy, vtipné texty, fórky, vtipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, fórky, vtipy, černý humor, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O ekonomech, O Somálcích, O důchodcích, O Slovácích, O mužích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Windows apod.

Síť, informace a zábava

Aforismy, rčení, přísloví, moudrosti, hlášky, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, rčení, přísloví, moudrosti, hlášky, bonmoty, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o životě od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, školství, matematika, technika, věda, software, účetnictví, materiály, nemoce, český jazyk, zkratky, různé, nástroje, jídlo, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, latina, lékařství a medicína, rostliny, chemie, politika, hardware, kultura, filozofie atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Keywords:M, internetové stránky, pro děti, zeměpis, Rie Miyazawa, Online testy zdarma bez registrace, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Sexy Charlize Theron, Městské a obecní prapory obcí ČR, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Myšlenky, hlášky, úsloví, výroky, přísloví, bonmoty, motta

Citáty slavných osobností, Myšlenky, hlášky, úsloví, výroky, přísloví, bonmoty, motta, rozdělené kategorií: citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Náš tip, informace a zábava

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak převést, jak spustit, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít soubory následujících typů: dokumenty, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, video soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: webové stránky, Světové vlajky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázková přání k svátku podle jmen, A, Vánoční magazín, Free game online hry, Recept na dobrou vánočku, Hry pro nejmenší online, kuriozity, Onlinovky zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, rostliny, účetnictví, nástroje, technika, náboženství a křesťanství, zkratky, příroda, věda, latina, zločin a právo, cestování, lékařství a medicína, filozofie, matematika, školství, bankovnictví, nápoje, internet, stavebnictví, hardware, jídlo, chemie, software atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, tablet, displej, počítač, phablet, notebook, mobil, PC, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Java ME, Lubuntu, Linux Mint, Linux Fedora. Obrázky na plochu PC z kategorií moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, rostliny, motorky, motocykly, psi a štěňátka, wallpapery, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, zvířata, operační systémy, Windows, květiny, kytky, jídlo a nápoje, hudební tapety. Stahujte v rozlišení 320x568, HD 1280x720, 800x1280, 1280x1024, 2560x1440, 1536x864, 750x1334, 360x760, 360x720, 360x640, 1600x900, 1024x600, 375x812, 375x667, 1200x1920, 1920x1280 atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Závody aut, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, Životopisy slavných osobností, Obrázek vánočního stromečku, Kliparty pro dokumenty, cestování, Seznam souborových přípon, Obrázek stavění sněhuláka, webovky, výukové pomůcky, odkazy

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

World wide web, internet, informace a zábava

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Tapety na PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, smartphone, mobilní telefon, notebook, ultrabook, tablet, PC, mobil, monitor, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, Lubuntu, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows 95, OSX, Linux Mint, Mac, FreeBSD, SUSE Linux. Full HD pozadí ke stažení z kategorií zvířata, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, fantasy, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, motorky, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 1920x1200, 640x480, 393x786, 768x1024, 1024x600, 800x600, 750x1334, 1080x1920, 1152x768, 1440x960, 2560x2048, 375x812, 2048x1536, 1680x1050, 320x568 atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, volný čas, Tapety na PC zdarma ke stažení, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Ecuador, info, Biografie známých osobností, weby, Vlajky států USA, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, URL, Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Historie strategických válečných her
Tipy na užitečné weby
Omalovánka zvonečku
Naše tipy na zajímavé stránky
Warez Movies, software, music mp3
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Andrés Iniesta
Naše tipy na užitečné weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Zajímavé webové stránky
Gratulace a přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.