Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Pro dívky, Logické, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Klasické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zdraví, Recepty, Kinder, Samolepky, Vánoční koule, Sněhová vločka, Vánoční prostírání, Vánoční trhy, Kameňák, Perníčky, Linecká kolečka, Osvětlení do oken, Bůh, Jmenovky, K Tisku, Tichá noc, Jingle Bells, Blahopřání, Špalda, Brno, Adventní trhy, LED svíčky, Borovice, Vánoční pozadí, Papírové ozdoby, Rumové řezy, Koleda, Advent, SMS, Vánoční dekorace, Cesmína apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

černý humor, ftipy, fórky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, fórky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O důchodcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O škole, O ženách, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Slovácích, Frky o tchýních apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: V, Vlajky měst České republiky, doporučujeme, Vlajky jednotlivých států USA, Vlajka Baham, Superhry a hry online zdarma, pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Karl Marx, Adam Smith, A, tipy, zajímavosti, volný čas

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Arkansas, Severní Karolína, Virginie, Indiana, New Jersey, Jižní Dakota, Pensylvánie, Kalifornie, Illinois, Idaho, Ohio, Michigan, Utah, Nové Mexiko, Delaware, Wyoming, Iowa, Connecticut, New York, Maine, Oklahoma, Wisconsin, Západní Virginie, Arizona, Montana atd.

Síť, technika, zábava, informace

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v displej, mobil, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, tablet, phablet, PC, notebook, počítač, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Java ME, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Mac, Slackware, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows 2000. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, zvířata, wallpapery, příroda, krajina, motorky, motocykly, dopravní prostředky, květiny, kytky, hudební tapety, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, rostliny, auta, adventní a vánoční tapety, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 2048x1536, 1152x864, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 854x480, 1366x1024, 2560x2048, 360x760, 1920x1440, 375x812, 1280x854, 1280x1024, 1600x2560, 1280x768 atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Keywords:V, Vše o Vánocích, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Timor-Leste, internet, Webové online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hanoj city, Online vánoční magazín, weby, Online životopisy, biografie slavných osobností

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, obecné zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, politické strany a hnutí apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, odkaz, zdarma, Charlize Theron, info, internetové stránky, kuriozity, Wayne Rooney sepak bola, webové stránky, Online testy a kvízy zdarma, Kliparty pro dokumenty, Online zeměpisné testy zdarma

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Pozadí na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. vhodné pro PC, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, displej, monitor, mobilní telefon, tablet, notebook, mobil, smartphone a pro operační systémy Java ME, Android, Windows XP, Windows 10, Mac, Microsoft Windows 8, OSX, FreeBSD, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Linux Mint. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, auta, wallpapery, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, příroda, krajina, sportovní pozadí, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, noční města, rostliny, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 1600x900, 1920x1280, 1920x1200, 1440x2560, 1800x1440, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 854x480, 2048x1536, 1152x768, hi res 2560x1920, 1280x1024, 640x480, 768x1024 atd.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Free game online hry, Přehled souborových přípon, Netherlands, humor, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zábava, Online kasíno a ruleta, Online web Hry zdarma bez registrace, Wallpapers na PC ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, technika, zábava, informace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky, Animace, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Brno, Producent, Ministr zahraničí, Trenérka, Politik, Pittsburgh Penguins, Poslanci, Florida Panthers, Vražedkyně, Normalizace, Český slavík, Miliardář, Charta 77, Císař, Habsburkové, Československo, Scénárista, Básníci, Filozof, Hokejisté, Egypt, Lord, Diplomat, Náboženství, Olympijský vítěz, Olympijští vítězové, Textařka, Podnikatelé, Dallas Stars, Vojáci, Esejista, Kancléř, Exilový prezident, Pop, Režisér, Masový vrah apod.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Tapety na plochu počítače, školství, cestování, Hry pro nejmenší online, Denise Richards, Free game online hry, zadarmo, Přehled přípon a koncovek souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, zeměpis, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Linky na partnerské weby
Grunge hudební rockový styl
Naše tipy na zajímavé stránky
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Sexy Jessica Biel
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Salma Hayek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.