Partnerské weby, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat soubory následujících typů: internet a web, spustitelné soubory, dokumenty, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků, systémové soubory, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, internet, počítače, hry

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Georgie, Oklahoma, Arizona, Nové Mexiko, Kalifornie, Wisconsin, Indiana, Kansas, Jižní Dakota, Oregon, Louisiana, Vermont, Iowa, New York, Nebraska, Západní Virginie, Texas, Mississippi, Rhode Island, Utah, Missouri, Wyoming, Colorado, Severní Dakota, Maine, Havaj atd.

Klíčová slova: cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internet, info, Flags of the world, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Biografie známých osobností, URL, Online omalovánky Sport pro děti, F, Tapety na PC ke stažení, internetové stránky, Přehled formátů souborů

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, český jazyk, kultura, sport, hardware, psychologie, nápoje, fyzika, politika, bankovnictví, nemoce, jídlo, účetnictví, nástroje, internet, chemie, počítače, zločin a právo, literatura, náboženství a křesťanství, technika, cestování, ekonomie a ekonomika, stavebnictví atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit následující typy souborů: spustitelné soubory, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, písma, fonty, grafiku, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online . Naleznete zde parkování - parkovačky, Závodní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Velikonoční hry, Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Keywords:odkazy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Vlajky amerických států USA, Baccarat card game, Světové vlajky, zdarma, Nej hry online, Hungary, Dopravní značení, Hry pro dívky online, Státní vlajky států světa

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, historie, školství, přezdívky, vlastnosti, lékařství, rodinné vztahy, mytologie, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, sport, psychologie, politika, nadpřirozené osoby, osobnosti, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, politici atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Informace, internet, počítače, hry

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, národnost, psychologie, historie, zločin a právo, záliby, rodinné vztahy, školství, lékařství, mytologie, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, přezdívky, podnikání a podnikatelé, poruchy, vlastnosti, žurnalisté a novináři, křesťanství, umělci, sport, profese a zaměstnání atd.

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, Kliparty zdarma, Lucy Liu, volný čas, weby, webovky, Úspory vody, tepla, eletřiny, Onlinovky zdarma, linky, Vánoční magazín, Online hry zdarma

Myšlenky, rčení, motta, bonmoty, úsloví, přísloví, moudra

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, motta, bonmoty, úsloví, přísloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oddechové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Adventury, Oblíkačky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Farmářské hry, Strategické onlinovky apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. vhodné pro displej, phablet, počítač, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, smartphone, PC, notebook a pro operační systémy Windows NT, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 10, FreeBSD, Windows 95, Slackware, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Chrome OS. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, velkoměsta a noční život, fraktály, ptáci, květiny, free wallpapers, zvířata, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, motorky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, nature - příroda, fantasy. Zvolte si z rozměrů 768x1024, 2160x3840, 2560x1440, 2560x1920, 1024x600, 1280x768, 1920x1200, 1680x1050, 2048x1080, 1280x800, 2048x1536, 640x480, 1152x768, 854x480, 1920x1440, 800x1280 atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Ministr, Ministr zahraničí, Scénárista, Sebevražda, Dramatik, Kněz, Diplomat, Exilový prezident, Československo, Faraon, Hudebnice, Státník, Vojevůdce, Politik, Rétorika, Prezident USA, Trenérka, Američané, Křesťanství, Komunisté, Skladatel, Pop, Svatý, Prezidenti, Francie, Komik, Manýrismus, Herec, Imitátor, Dallas Stars, Kancléř, Generalissimus, Teolog, Novinář, NHL apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, M, Julia Roberts, pro dospělé, Online vánoční magazín, M, Vlajky Amerických zemí, Onlinovky zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, multimédia

Myšlenky, rčení, motta, bonmoty, úsloví, přísloví, moudra

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, motta, bonmoty, úsloví, přísloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oddechové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Adventury, Oblíkačky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Farmářské hry, Strategické onlinovky apod.

Síť, internet, počítače, hry

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lindt, Šišky, Desktop, Keramika, Staroměstské náměstí, Neviňátko, Vánoce, Květiny, Adventní trhy, Historické ozdoby, Monitor, Kameňák, Linux, Obrazovka, Patchwork, Windows, Sněhulák, Vánoční svícen, Rumové řezy, Přání, Vánoční hvězda, PF, Jmenovky, Štěstí, Plocha, Omalovánky, LED svíčky, Keramický adventní věnec, Jmelí, Vosí hnízda, Atmosféra apod.

Tapety na PC ke stažení - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, mobilní telefon, PC, notebook, monitor, mobil, počítač, smartphone, obrazovka počítače, tablet, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, OSX, Linux Xubuntu, Windows 7, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows Me, Windows XP, Red Hat Linux. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, rostliny, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, wallpapery, psi a štěňátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, noční města, zvířata, motorky, motocykly, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 1920x1440, 800x600, 1600x2560, 1024x600, 1600x900, 2160x3840, 360x760, 1536x2560, 1280x960, 1440x960, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: zábava, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Online hry zdarma, doporučujeme, United Arab Emirates, V, počítače, Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů, Hong Kong, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Best web page
Zajímavé webové stránky
Přání a přáníčka
Naše tipy na zajímavé stránky
Kostky
Doporučené odkazy
HTML5 Browserspiel
Odkazy na zajímavé weby
Selena Gomez
Doporučené odkazy na zajímavé weby
SMS přání k jmeninám podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.