Naše tipy, počítače a internet

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v smartphone, ultrabook, notebook, PC, mobilní telefon, mobil, displej, monitor, obrazovka počítače, phablet, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Red Hat Linux, OSX, Chrome OS, Slackware, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 98, Windows 10 Mobile, Mac, Windows 10. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, letadla, wallpapery, noční města, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, auta, příroda, krajina, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 360x640, 1536x2560, 640x480, 1280x800, 750x1334, 1366x1024, 1440x2560, 412x846, 1600x1200, 800x600, 375x812, 2560x2048, 1280x768, 854x480, 1440x960, 1440x900 atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Síť, počítače a internet

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Super online hry zdarma, Vlajky států obrázků, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, hyperlinky, Wallpapers na plochu počítače, Online hry zdarma, Omalovánky pro děti, humor, info, Seznam přípon a koncovek souborů, cestování

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobil, notebook, tablet, monitor, phablet, PC, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Windows 7, FreeBSD, Windows Me, Mac, Android, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, OSX, Windows 95, macOS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, Formule 1, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, flóra, stromy, květiny, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, fraktály, fantasy, motorky, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, free wallpapers, zvířata. Dostupné rozměry 1024x768, 3200x1200, 1080x1800, 1920x1440, 2048x1536, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 375x667, 375x812, 360x760, 1280x1024, 1152x1920, 1600x1200, 2560x1920, 1536x2048, 1366x1024 atd.

Fórky, frky, ftipy, kameňáky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, ftipy, kameňáky, černý humor, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O mužích, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Windows, O ekonomech, O ženách, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Slovácích, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O manželství, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi apod.

Motta, úsloví, moudrosti, výroky, myšlenky, rčení, hlášky

Citáty slavných, Motta, úsloví, moudrosti, výroky, myšlenky, rčení, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o kráse od různých známých osobností.

Informace, počítače a internet

Moudrosti, myšlenky, motta, hlášky, výroky, moudra, úsloví

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, motta, hlášky, výroky, moudra, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lži, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:zábava, A, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Fotografie topmodelek, počítače, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma, Sexy Isla Fisher, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, URL, odkaz

Kameňáky, vtipné texty, fórky, vtípky, ftipy, frky

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtipné texty, fórky, vtípky, ftipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ženách, O Chucku Norrisovi apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, měny, týmy NHL, úřady a ministerstva, státy usa, politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, V, M, Filmy, natáčení, střih, Nejhranější hry online, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy a kvízy zdarma, Grunge hudební styl, K, Obrázky na PC ke stažení, internet, Nejlepší zeměpisné kvízy

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Missouri, Jižní Karolína, Rhode Island, Nevada, Jižní Dakota, New Jersey, Florida, Severní Dakota, Idaho, Kentucky, Maryland, Západní Virginie, Minnesota, New York, New Hampshire, Michigan, Iowa, Virginie, Georgie, Wisconsin, Connecticut, Severní Karolína, Texas, Nové Mexiko, Montana atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Náš tip, počítače a internet

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: weby, pro dospělé, pro děti, Rose McGowan, Seznam vlajek amerických států, Obrázky, kliparty, Vánoční web, Free software, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, volný čas, kuriozity

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Missouri, Jižní Karolína, Rhode Island, Nevada, Jižní Dakota, New Jersey, Florida, Severní Dakota, Idaho, Kentucky, Maryland, Západní Virginie, Minnesota, New York, New Hampshire, Michigan, Iowa, Virginie, Georgie, Wisconsin, Connecticut, Severní Karolína, Texas, Nové Mexiko, Montana atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

World wide web, internet, počítače a internet

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Akční gamesky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Farmářské hry, online html5 hry, Logické hry, Adventury, Oblíkačky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Omalovánky apod.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Strategie, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Bojové hry, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, M, webovky, Stručný encyklopedický slovník, Charlize Theron, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Kliparty zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, internetové stránky, Natalie Portman, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Zajímavé internetové odkazy
Taylor Swift
Doporučené odkazy na zajímavé weby
O filmech Avatar 1 a 2
Linky na partnerské weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Naše tipy na užitečné weby
Descarga de música
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.