Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Ftipy, anekdoty, frky, fórky, vtípky, fóry

Chcete se uvolnit? Ftipy, anekdoty, frky, fórky, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O Slovácích, O ekonomech, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o doktorech, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O zvířátkách, O mužích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O ženách apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, zábava, důležité informace

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Fotograf, Sebevražda, Malíř, Český slavík, Rakušan, Textař, Ministři, Miliardáři, Obchodník, Olympijští vítězové, Scénárista, Skladatel, Washington Capitals, Herečka, Komunista, Křesťanství, New Jersey Devils, Francouz, Prezidenti USA, Slovák, Herec, Vrah, Čeští králové, Dallas Stars, Hokejisté, Ministr zahraničí, Sochař, Rétorika, Egypt, Komunisté, ČSSD, Vůdce, Hudebnice, Politik, Továrník, Francie apod.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Pensylvánie, New Jersey, Wyoming, Nevada, Colorado, Severní Karolína, Kentucky, Connecticut, Havaj, Aljaška, Ohio, Západní Virginie, Virginie, Iowa, Jižní Karolína, New Hampshire, Kalifornie, New York, Florida, Maryland, Idaho, Alabama, Oklahoma, Missouri, Texas atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, F, počítače, internetové stránky, Poker online card game, Vlajky států USA, hyperlinky, M, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Vlajky měst a obcí České republiky, tipy, URL, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Náš tip, zábava, důležité informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Keywords:humor, Slovník pojmů Co je to?, PC tapety pro Windows, Online testy zdarma bez registrace, Vtipná elektronická velikonoční textová přáníčka, Státní vlaječky, prapory, zábava, Adventní magazín, Hillary Duff, pro dospělé, Online hry zdarma, pro děti

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Fóry, vtipné texty, anekdoty, ftipy, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, anekdoty, ftipy, frky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné básničky, kameňáky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Síť, zábava, důležité informace

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, notebook, obrazovka počítače, displej, phablet, tablet, počítač, mobil, ultrabook, PC, monitor a pro operační systémy Windows 98, Lubuntu, macOS, Windows Me, Linux Xubuntu, Android, Windows NT, Mac, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, hudební tapety, dopravní prostředky, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, rostliny, 3D a Abstraktní, letadla, jídlo a nápoje, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, sportovní pozadí, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, noční města, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 375x667, 1920x1280, 1280x960, 1200x1920, 1440x2560, 360x640, 1440x900, 1800x1440, 1920x1440, 1152x768, 640x480, 750x1334, Full HD 1080x1920, 800x600, 2048x1080, 1600x1200 atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: webové stránky, Dopravní značky, cestování, Ekonomie, Karl Marx, Přehled přípon a koncovek souborů, Životopisy osobností, zdarma, Antistresové omalovánky, Seznam vlajek amerických států, Tapety na plochu počítače, Státní vlajky zemí, Tapety na plochu PC

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přísloví, úsloví, moudrosti, rčení, výroky, myšlenky, aforismy

Slavné citáty, Přísloví, úsloví, moudrosti, rčení, výroky, myšlenky, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o bohu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o přátelství od různých známých osobností.

PC tapety pro Windows - wallpapery na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro počítač, tablet, notebook, ultrabook, displej, smartphone, monitor, obrazovka počítače, phablet, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Android, Windows Me, Windows NT, Java ME, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows XP, Linux Ubuntu. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, ptáci, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní wallpapery, květiny, velkoměsta a noční život, Formule 1, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fraktály, flóra, stromy. Zvolte si z rozměrů 2160x3840, 375x667, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1600x900, 640x480, 1920x1080, 1600x1200, 1024x600, 1440x960, 393x786, 2048x1536, 1280x720, 1536x2048, HD 1280x720, 1800x1440 atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, fyzika, internet, materiály, chemie, bankovnictví, počítače, stavebnictví, různé, ekonomie a ekonomika, cestování, zločin a právo, nápoje, literatura, matematika, nemoce, jídlo, zkratky, nástroje, účetnictví, český jazyk, rostliny, politika, psychologie atd.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Klasické, Strategie, Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: zadarmo, školství, doporučujeme, Vlajka Skotska, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, kuriozity, internet, Maria Šarapovová, P, F, Superhry a hry online zdarma

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přísloví, úsloví, moudrosti, rčení, výroky, myšlenky, aforismy

Slavné citáty, Přísloví, úsloví, moudrosti, rčení, výroky, myšlenky, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o bohu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o přátelství od různých známých osobností.

PC tapety pro Windows - wallpapery na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro počítač, tablet, notebook, ultrabook, displej, smartphone, monitor, obrazovka počítače, phablet, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Android, Windows Me, Windows NT, Java ME, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows XP, Linux Ubuntu. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, ptáci, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní wallpapery, květiny, velkoměsta a noční život, Formule 1, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fraktály, flóra, stromy. Zvolte si z rozměrů 2160x3840, 375x667, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1600x900, 640x480, 1920x1080, 1600x1200, 1024x600, 1440x960, 393x786, 2048x1536, 1280x720, 1536x2048, HD 1280x720, 1800x1440 atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: odkazy, Nejlepší online hry zdarma, F, Hry pro nejmenší online, Seznam zkratek a akronymů, Omalovánky k vybarvení, weby, Přehled souborových přípon, výukové pomůcky, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací, F, Vodní obrázky na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Online omalovánky Sport pro děti
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Grunge rock music
Odkazy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Zajímavé webové stránky
History of travel
Zajímavé linky na nejrůznější weby
A.C. Milan football club italy
Zajímavé internetové odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.